Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 19. století, hodinky stříbro, hmotnost 71,00 g btto, ryzost 800/000, šatlén stříbro, hmotnost 34,66 g btto, ryzost 900/000, hodinkový plášť i šatlén částečně zlaceny a nielovány, šatlén zakončen pantovým škapulířem, číselník bílý smalt, číslice římské, ručičky zlacené, stroj kotvový, průměr 5,2 cm, délka šatlénu 16 cm, opatřeno RU dovozními značkami, smalt u okraje jednou poškozen, funkční."